Zafervet Veteriner Kliniği - Zafer Altınsoy Logo

 Zafervet Veteriner Kliniği 2017 yılında Konya’da kurulmuştur. Kurucu Veteriner Hekim Zafer Altınsoy, 1988 yılı Kayseri doğumludur. İlkokul yıllarından itibaren Konya’da yaşamış olan ve 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi’nden mezun olan Zafer Altınsoy, 2 yıl İstanbul’da özel bir klinikte çok sayıda vaka üzerinde çalıştıktan sonra Konya’ya kendi kliniğini açmaya karar vermiş ve 2017 yılında şu an bulunduğu adresteki kliniğini açmıştır. Kliniğimiz Konya ve ilçelerinde bulunan tüm evcil hayvanlar için hizmetinizdedir. 

Zafervet kliniğinde evcil hayvanlarınız için her tip muayene, aşı ve cerrahi müdahale yapılmaktadır. Özel ihtisas gereken alanlarda da konularında uzman veteriner hekimlerle koordine çalışılmaktadır. 

Müşterilerimizin Yorumları Yorum Bırak
  • Zeynep Karlı 1 kedimiz ve 1 köpeğimiz var. İkisi için de Zafer beyle çalışıyoruz. Kendisi hem randevularına sadık hem de hayvanları seviyor. Kesinlikle deneyin.
  • Zekeriya Derbentli Zafer Altınsoy işinin ehli bir veteriner. Köpeğimizin aşılarını kendisi takip ediyor ve mevsim geçişlerinde kuaförlük hizmeti alıyoruz. Çok memnunuz. Hem fiyatları uygun hem de eli hafif.
  • Ali Karataşlı Zafer Bey kedilerimizin kısırlaştırma operasyonlarını yaptı. İkisi de kardeş ve dişi kedilerdi. Operasyon dişi kedi söz konusu olduğunda zor olacağından referans ile Zafer beye ulaştık. Son derece başarılı bir operasyon sonrası aynı gün kedilerimizi geri
Kullandığımız Markalar Daima en iyi markalar ile besliyoruz ve muayene ediyoruz.
  • Proplan
  • Doggie
  • Karlie